Šmoulinka – Olomouc

Šmoulinka v Olomouci, za účasti Ostravy a Českého Brodu. Pojedou holky 2009 a 2010. Sraz všech je na hlavním nádraží na nástupišti 1B v 7.45. Jedeme společností Leo Expres tam i zpět. Vrátíme se opět na to samé nástupiště vlakem který jede z Olomouce  v 16.17. Příjezd vlaku do Prahy 18.27. Částka za dopravu vlakem tam i zpět a za lístky na MHD v Olomouci ( tam platí i děti ) je 550,- kč. Peníze vyberou trenéři u odjezdu na nádraží. Holkám prosím dejte jídlo na celý den a nějaké drobné na útratu do bufetu v hale a na důležitou útratu ve vlaku, objednávání ve vlaku si děti vždy nejvíce užívají. Pokud nám vyjde čas, holkám po cestě zpět koupíme pizzu. Dejte holkám nějaký doklad totožnosti jestli mají a kartičku pojišťovny. Dresy holky dostanou na místě.

Nominace:Kousalíková, Brabencová, Zbrojová, Pantůčková T+Z, Pešková, Bednářová, Sedláková, Kýnová, Sedláčková, Tutterová, Horynová,  Oross, Wodinská

1. Klára Nejedlá
    Klára Nejedlá says:

Katka B. má bohužel ve stejný den školní akci a nepodařilo se nám zajistit náhradníka, takže nebude.
    Děkuji

Odpovědět