Vánoční posezení Tygrů

Každoročně se většina našich hráčů a jejich rodinných příslušníků schází na předvánočním setkání. Letos se toto posezení uskuteční v pondělí 18.12. od 17.00  ve sportovní hale v Jenči. Určitě bude trocha sportu, něco zábavy, snad i nějaké vánoční dobroty k jídlu i pití, spousta svařeného vína a malé dárečky pro všechny. V pondělí nejsou žádné tréninky.

Všichni naši hráči a hráčky všech kategorií, děti z přípravek a jejich doprovod dle libosti jste zvání k nám do haly vychutnat si trochu té vánoční atmosféry a potkat se s ostatními členy našeho klubu.

Pro usnadnění organizace celého podvečera a večera prosím o info o účasti.

64 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *