Vánoční turnaj – Dánsko – anketa !!

Po minuloroční zkušenosti s vánočním turnajem v Dánsku a po mnoha dotazech dětí, zda pojedeme znova, otevírám anketu se zájmem o účast na tomto turnaji. Na turnaj by se odjíždělo 26.12 večer, společně autobusem. Návrat zpět 30.12 v nočních hodinách, možní spíš 31.12 nad ránem. Na místě zajištěno ubytování na základní škole, strava a haly v rámci areálu, možnost bazénu rovněž v areálu. Turnaj byl minulý rok moc fajn a všechny týmy si ho neskutečně užily. Navíc jsme přivezly i několik sad medailí a pohárů od nejmenších dětí U11 až po kluky U17.

Do 12.10. prosím o info kdo by měl zájem o účast a podle toho sestavíme a přihlásíme jednotlivé týmy. Pište klidně na stránky nebo na mail michalkovapetra@seznam.cz.

Cena za turnaj bude do 5 000,-, záleží jestli se nám povede opět zajistit sponzora na dopravu, která činí nemalou část celkových nákladů. Možná by to pro děti byl pěkný vánoční dárek :-).

48 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *