Vánoční turnaj Dánsko – Lemvig – aktualizace

Každý rok se vydáváme na vánoční turnaj.  Máme za sebou turnaje v Chorvatské  Poreči a poslední dva roky jsme navštívili turnaj v Plzni. Letos jsme se chtěli zkusit vydat zase do zahraničí a dostali jsme pozvání na turnaj v Dánsku. Jelo by se autobusem, ubytování je zajištěno ve škole a pořadatel zajišťuje plné stravování. Odjezd by byl 27.12. v brzkých  ranních hodinách, návrat pak pravděpodobně 31.12. Podrobnější info dodáme postupně.

Do Dánska na turnaj nás jede hodně. Přihlásili jsme  tým U11 mix, U12 mix, U13 holky, U14 kluci, U15 kluci a U17 kluci. Počítám s hráči, kteří se přihlásili. Vypadá to, že se nám podařilo pomocí jedné babičky zajistit sponzora na dopravu, vše do Dánska musím platit přes účet, takže konečná platba za celý zájezd bude 3600,- kč za osobu. Žádná eura a nic dalšího. Peníze vybereme do konce listopadu v hotovosti od hráčů. Kluci U14, U15 a U17 a holky U13  platbu provedou na baru v Jenči. Hráči U11 a U12 peníze zaplatí Petře Michálkové na trénincích.

Seznam účastníků:

Tým 1: Novotný T, Valenta , Novák M, Lang , Nováková , Přídová , Mimrová , Krejčí , Valeš , Mikula , Rumlová ,

Tým 2:Zbroj , Lojková , Krejcarová , Podrazil , Střelba , Petřík , Macháčková T, Zahořík , Miškovský , Šnajdr , Adoltová ,

Tým 3: Brzoňová A+E, Hyklová, Plzenská, Holubová, Čermáková, Loučková, Trnková, Bernáthová, Boráková, Horelicová, Macháčková

Tým 4.:Podrazil M, Bartoš, Zahořík, Záruba, Novotný, Kráčmera, Valeš, Matušík, Zahořík, Moravec

Tým 5.:Uhlíř, Kocourek, Vosyka D+D, Križanský, Kališ, Adamac, Nájemník

Tým 6.: Khail, Weig, Tůma, Olejník, Klaus, Choc, Palas a ještě jsou v jednání dva další kluci.

V Dánsku se hrají zkrácené zápasy, takže počet hráčů do Týmu je naprosto dostatečný a všichni budou mít dost hracího času.

 

 

 

50 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *