Vánoční turnaj Tygřat 16.12.

Rádi bychom vás pozvali spolu s vašimi dětmi na předvánoční a  trochu svátečnější turnaj Tygřat spojený se soutěžemi v basketbalových dovednostech, kde se mohou zapojit i rodiče dětí. Z toho mají děti vždycky největší radost. Pokud máte v předvánoční čas volné nedělní odpoledne, rádi ho s vámi a s vašimi nadšenými dětmi strávíme ve sportovní hale  Jeneč. Možná dojde i na vánoční koledu  a malé dárečky pro děti. Zvány jsou úplně všechny děti z našich přípravek a  jejich podporovatelé z řad rodičů, sourozenců a všech ostatních příbuzných.
 
Turnaj se uskuteční v neděli 16.12. Sraz všech účastníků bude ve 13.30. Od 14.00 začne společný sportovní program. Prosíme o potvrzení účasti na našich stránkách nebo mailem, abychom podle počtu mohli připravit celý program. 
13 replies
  1. Kottovi
    Kottovi says:

    Adéla Kottová nedorazí – ZŠ Jeneč má v sokolovně v témže čase vánoční akci. Možná vás jen přijde pozdravit 🙂

    Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *