Velikonoční turnaj Berlín aktualizace

Do Berlína se jede!!!!! 

Kategorie U11 holky, prosím o účast, příprava na NF. Vše jste obdrželi do mailu.

seznam účatsníků: Burdová, Homolová, Krejčí, Križanská, Tutterová, Rosca, Přídová, Nováková, Mimrová, Sedláková???, Kaplická, Gollnerová T+K 

Kategorie U11 mix kluci 2008 a holky 2009 a mladší, prosím o účast, příprava na NF U11 MIX. Info jste obdrželi do mailu.

seznam účastníků:Pokorná, Rumlová, Kadaníková, Kouaslíková, Sedláčková, Živkovski, Zahořík, Podrazil, Novotný, Valenta, Bělohradský, Žák, Valeš, Bojtos, Hodboď

Kategorie U12 mix kluci a holky 2007, prosím počítáme s tím kdo má zájem. Momentálně přihlášeno cca 12 hráčů.

Seznam účastníků:Hodboď, Andrle, Parun, Sušický, Černý, Krejcarová, Kudrlová, Almadana, Lojková, Prunarová, Adoltová, Macháčková, Ransdorfová

Kategorie U13 dívky, není co dodat, všechny jedou.

Seznam účastníků:Brzoňová, Holubová, Bernáthová, Hyklová, Loučková, Plzenská, Trnková, Horelicová, Heilová, Elen a Ema dorazí v sobotu

Kategorie U13 kluci, prosím o účast hráčů, kteří eventuálně pojedou na NF U13 které máme letos nadosah.

Seznam účastníků:Zahořík, Zahořík, Matušík, Kušnarev, Skřivánek, Merxbauer, McMenamin, Střelba, Podrazil, Sierov, Sinkule

Kategorie U14 kluci, i zde je přihlášen dostatečný počet zájemců.

 Seznam účastníků:Novotný, Almadana, Valeš, Skřivánek, Bubeník, Uhlíř, Bartoš, Bělohradský, Kocourek, ElKarib, Zeithammer, Jelínek, Kačírek, Moravec

Pokud někdo přihlášený, nebo zájemce se nenašel mezi účastníky, prosím o info na můj mail.

Pojede se v pátek brzy ráno. Máme objednané dva zájezdové autobusy a odjíždět se bude od ZŠ Mládí.  Zatím nemáme časový rozpis turnaje, takže odjezd ještě upřesníme. Vracet bychom se měli v pondělí odpoledne, protože finálové zápasy budou až v pondělí. Čas upřesníme a budeme podávat zprávy skrz stránky. 

Bydlet budeme nakonec na ubytovně, v ceně máme zaplacené jízdné MHD po Berlíně. Místo konání je čtvrť Moabit, více zatím nemám, nevíme ve kterých halách bude jaká skupina hrát. Níže vám zasílám odkaz na turnajové stránky, ale zatím nejsou doplněné, slíbili že bude doplněno a rozpisy k dispozici kolem 10.4. Sebou si všichni vezmou černé převlíkací triko přes dres, kategorie co mají své dresy tak je nezapomeňte doma, věci na volný čas, vše potřebné na spaní a hygienu, pohodlnou obuv na volný čas, láhev na pití, klubové oblečení. Dresy mladší hráči dostanou a budou se o ně po celou dobu turnaje starat.

http://eastercup-moabit.de/information/index.html

Cena za celé čtyři dny je 4300,-. V částce je ubytování, jízdné po Berlíně, strava, účastnický poplatek a doprava tam i zpět. A to nám ještě na autobus hodně přispívají výraznou částkou některé soukromé firmy. Níže jsme to bohužel neusmlouvali, ale snažili jsme se. Turnaj má výborné reference, tak doufám, že si ho všichni užijeme. Prosím o úhradu částky během příštího týdne do pátku 12.4. na baru v Jenči. U kategorie U11 a U12 které do Jenče nejezdí prosím předat na nejbližším tréninku trenérům. Vše platíme zahraničním převodem dopředu. 

 

 

 

 

14 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *