Velikonoční turnaj

Plánujeme  velikonoční turnaj pro kategorii U11 holky, eventuálně mix, U12 mix, U13 holky, U13 kluky a U14 kluky. Prosím počítejte, že by děti strávily velikonoce ve společnosti Tygrů. U týmů které mají ještě šanci zabojovat o účast na NF (U11 holky, U13 holky, U13 kluci a s minimální pravděpodobností i holky U12) bude velikonoční turnaj přípravou na eventuální účast. To samé u kluků U14 pokud se zadaří vměstnat se mezi postupující. V případě že se to nepovede, tak by velikonoční turnaj mohl být pěkným a kvalitním zakončením sezony. Uvažujeme o turnaji v Berlíně, který by byl v termínu 18.4-22.4. 2019. Další alternativou je turnaj v Klatovech, nebo poslední možností turnaj v Praze, který pořádá Slovanka. Ten by byl nejlevnější, ale zase asi nejméně přínosný. 

V každém případě prosím počítejte s turnajem a s basketbalovými velikonocemi.

2 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *