Akce pořádané pro všechny děti 2009 a mladší

BŠ Praha pořádá a účastní se několika akcí pro začínající hráče basketbalu v klubu. Všechny akce jsou pro děti přípravou na vstup do jejich basketbalové kariéry . Zároveň si poprvé mohou vyzkoušet zápasovou atmosféru, seznámit se s dětmi z jiných našich přípravek a ukázat rodičům co vše se už stačily naučit. Pro většinu  dětí jsou tyto akce velkou motivací a pomohou se jim rozhodnout, zda se chtějí basketbalem zabývat i nadále a stát se hráčem. Info najdete vždy s dostatečným předstihem na našich stránkách v novinkách a v kalendáři. 

  1. pro všechny naše děti pořádáme turnaje Tygřat. Jsou v pravidelných intervalech cca 1x měsíčně většinou v neděli odpoledne. Zde se potkají děti ze všech našich přípravkových škol a společně odehrají krátké zápasy dle upravených pravidel, tak aby děti měly radost a potěšení ze hry. První turnaj Tygřat je v neděli 25.11. ve 14.00 v SH Jeneč. Další termíny: 16.12.,20.1.,3.2.,17.3.,14.4.,19.5.
  2.  Akce ŠPUNTI, kterou pořádá Pražský basketbalová svaz je velmi milá a sejdou se zde děti z různých Pražských klubů . Děti se potkají na dvě hodiny v hale, odehrají turnaje 3×3 a zasoutěží si navzájem v basketbalových dovednostech. Na ŠPUNTY jsme přihlásili tým holek a tým kluků. První setkání Špuntů je v sobotu 1.12. pro holky a 2.12 pro kluky.
  3. Turnaj pro U10, který je organizován ČBF. Zde jsme přihlásili pouze jeden tým a budeme nominovat kluky i holky dle úrovně soupeřů, tak ať mají děti ze hry potěšení. První turnaj se uskuteční v sobotu 16.11, druhý ještě do vánoc v prosinci.

Prosím rodiče aby sledovali stránky a děti na všechny turnaj přihlašovali, tak aby trenéři měli dostatek informací, s kým mohou na danou akci počítat.

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *