Z Dánska vezeme pět sad medailí

Rok 2019 jsme zakončili Tygří výpravou do Dánského Lemvigu na vánoční turnaj. Do Dánska se nám i přes řadu nemocí na poslední chvilku povedlo sestavit týmy dle přihlášených kategorií, ale byla to fuška. Kluci v kategorii U11/12 odehráli naši prckové U10 bez výpomoci starších a i přes velký věkový rozdíl postoupili ze skupiny do čtvrtfinále, kde už bohužel nestačili na své soupeře a zbyli jim boje o páté místo. I to je pro naše prcky velký úspěch. Stejně podobně tomu bylo i v kategorii U13 a U14, kde díky přesunům hráli kluci i holky výrazně mladší. I zde naše týmy neprošly až přes čtvrfinálové zápasy. Tam kde jsme postavily týmy dle původních předpokladů to dopadlo lépe. Kluci U15 přivážejí zlato, kluci U18 zlato a holky U14 rovněž zlaté medaile. Velkou radost nám udělaly nejmenší holčičky, které vybojovaly bronzové medaile a stejně tak holky U13, které byly zařazeny do čtrnáctek. Stejně jako minulý rok se naše týmy prezentovali pěknou a rychlou hrou. Stejně jako minulý rok si všichni hráči turnaj užili. Všem děkuji za předváděnou hru a za celkové vystupování na mezinárodní scéně.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *