Nejbližší zápasy a turnaje

 

 

Říj
19
So
Chlapci U11 – Sokol Kbely, Jižní Supi (doma)
Říj 19 @ 08:15 – 13:15

Kluci 2009 odehrají první turnaj v sobotu a v neděli 19-20.10.

Sobota: hraje se doma v SH Jeneč, sraz všech je v hale v 8.15, konec cca kolem 13.30

Neděle: hraje se v pořadatelství BA Radotín, sraz všech na adrese ZŠ Horáčkova, Praha 4 v 8.15. Konec cca ve 12.00

Nominace: Blabolil, Bureš, Keller, Hodboď, Kanda, Lang, Mikula, ElKarib, Janda, Řezníček, Dvořák, Opluštil, Lukiančuk, Rott, Slavětinský, Korb

Prosím o potvrzení účasti!!!

Chlapci U11B – NBK – Sokol Pražský, BA Sparta (SoPr) v Sokol Pražský
Říj 19 @ 14:00 – 18:00

O víkendu 19-20.10 odehrají naši kluci U11 B první turnaje.

Sobota: sraz všech je na Sokole Pražském   na adrese Žitná 42, Praha 2 ve 14.00. Konec cca v 18.00

Neděle: sraz všech na adrese ZŠ Horáčkova, Praha 4 v 10.00, předpokládaný konec ve 14.00.

Nominace: Barbier, Vašina,  Matas, Pauch, Vrbický, Novák Š+A, Doskočil, Egert, Svárovský, Zbroj, Husák, Polák, Růžička, Peška, Strelbov

Prosím o potvrzení účasti!!!

Říj
20
Ne
Chlapci U11 PP – BA Radotín, NBK Praha (Radotín)
Říj 20 @ 08:15 – 12:00

Kluci 2009 odehrají první turnaj v sobotu a v neděli 19-20.10.

Sobota: hraje se doma v SH Jeneč, sraz všech je v hale v 8.15, konec cca kolem 13.30

Neděle: hraje se v pořadatelství BA Radotín, sraz všech na adrese ZŠ Horáčkova, Praha 4 v 8.15. Konec cca ve 12.00

Nominace: Blabolil, Bureš, Keller, Hodboď, Kanda, Lang, Mikula, ElKarib, Janda, Řezníček, Dvořák, Opluštil, Lukiančuk, Rott, Slavětinský, Korb

Prosím o potvrzení účasti!!!

Chlapci U11 NBK – BA Radotín, BŠ Praha (Radotín)
Říj 20 @ 10:00 – 14:00

O víkendu 19-20.10 odehrají naši kluci U11 B první turnaje.

Sobota: sraz všech je na Sokole Pražském   na adrese Žitná 42, Praha 2 ve 14.00. Konec cca v 18.00

Neděle: sraz všech na adrese ZŠ Horáčkova, Praha 4 v 10.00, předpokládaný konec ve 14.00.

Nominace: Barbier, Vašina,  Matas, Pauch, Vrbický, Novák Š+A, Doskočil, Egert, Svárovský, Zbroj, Husák, Novák, Polák, Růžička, Peška

Prosím o potvrzení účasti!!!

Lis
2
So
Chlapci U12 NBK – Dubeč, Sparta, Velká Ohrada (Sparta)
Lis 2 @ 11:00 – Lis 3 @ 13:15

Druhý kvalifikační turnaj odehrají kluci na Spartě. Oba dny se hraje na BA Sparta v nafukovací hale, Kuncova ulice, Praha 5. Sraz v sobotu je v 11.00, hrají se dva zápasy, konec cca v 15.00. V neděli sraz tamtéž v 11.00, konec cca 13.30.

Nominace: Hodboď, Blabolil, Opluštil, Janda, Dvořák, Plass, Valeš, Bejšovec, Šedivec, Ševčík, Opravil, Kubota, Vekič,  Lang, Řezníček

Prosím o potvrzení účasti!!!

Lis
3
Ne
Šmoulinka – Mladá Boleslav v Mladá Boleslav
Lis 3 celý den

Šmoulinka v Mladé Boleslavi, za účasti Kolína a Sadské v neděli 3.11. Tentokrát pojedou kluci 2010 a mladší. Sraz na adrese 17.listopadu 1325, Mladá Boleslav v 8.15. Předpokládaný konec ve 13.00.

Nominace:  Zbroj, Husák, Hykel, Barbier, Vašina, Egert, Vrbický, Novák Š+A, Petška, Růlžička, Polák, Drdácký, Brychta M, Svárovský, Matas

Prosím o potvrzení účasti!!!

Lis
16
So
Chlapci U11 NBK – USK, Jižní Supi (doma) v SH Jeneč
Lis 16 @ 10:45 – 11:45
Chlapci U11 PP – BA Sparta, Sokol Dubeč (Sparta)
Lis 16 @ 11:00 – 15:00
Lis
17
Ne
Chlapci U11 PP – USK Praha, Sokol Pražský (doma)
Lis 17 @ 09:00 – 14:00
Chlapci U11 NBK – Sokol Kbely, Sokol Dubeč (Kbely)
Lis 17 @ 09:30 – 10:30