Nejbližší zápasy a turnaje

Národní finále dívek Karlovy Vary
Dub 26 @ 19:20 – Dub 28 @ 16:00
NF dívky:
Holky vyrazí do KV buďto ve čtvrtek k večeru nebo v pátek velmi brzy ráno. To ještě upřesním. Při té příležitosti pořešíme i dopravu. Určitě pojedu dodávkou, takže budu moct vzít šest až sedum holek. Možná poprosím někoho z rodičů aby se ke mě přidal a pobrali bychom pak všechny hromadně do tří aut. Stejně tak upřesním částku, která se bude platit a v té bude ubytování a strava dívek po celou dobu turnaje. Konec bude v neděli někdy kolem 15.00-16.00 ve Varech. Sále vám postupně zašlu i web turnaje abyste vše mohli sledovat. Na turnaj vyrazí 15 dívek, ostatní pojedou s klukama na NF Mix. Do Varů jedu já a Lukáš Celina. Do Žďáru Míša Tvrdíková a Tomáš Mach. Všechny trenéry děti znají a potkávají se s nima na trénincích.
Všechny holky prosím dovybavte klubovým stejným oblečením. Doporučuji mikinu klokanku, tu má většina. Samozřejmostí je černé triko, které budou mít holky přes dres při rozcvičení při každém zápase. Rožové, pruhované a jiné mikinky na zápase holky mít NEBUDOU. Stejně tak budou na hru mít všechny černé či bílé klubové podkolenky. Jsou k dispozici na baru v Jenči. Toto není můj výmysl, v pravidlech ČBF je jednotné oblečení včetně doplňků, pokud tomu tak není, může rozhodčí nepustit hráčku do zápasu.
Prosím o zabezpečení účasti na všech trénincích, zejména ve středu a v pátek. Nezbývá nám mnoho času a máme co dopilovat. Pokud uděláme o víkendu nějaký jednodenní kempík, budete mít info s dostatečným předstihem, aby jste si mohli udělat čas.
Všechny sebou budou potřebovat buďto pas, nebo OP a v případě že ani jedno nemají ověřený Rodný list. Bez těchto dokladů nenechá delegát hráčku na NF nastoupit.
Teď to nejzásadnější, pokud někdo z níže nominovaných dívek nemá o účast zájem, napište mi obratem a já doplním její místo jinou holčinou.
Holky máme vyfocené, tak to je snad vše.
Další info budu dávat postupně na stránky a posílat mailem.

Nominace holky: Burdová, Gollnerová K+T, Homolová, Jelínková, Kaplická, Krejčí, Križanská, Mimrová, Nováková, Přídová, Rosca, Sedláková, Tutterová, Vyhlídová
NF U11 Mix ve Žďáru nad Sázavou
Dub 26 @ 19:22 – Dub 28 @ 16:00
NF U11 MIX Žďár nad Sázavou:
Kluci 2008 doplněné o mladší holky vyrazí na NF MIX. V minulém roce jsme si přivezli stříbrné medaile. Do Žďáru se pojede určitě až v pátek ráno, pořadatel nenabízí dřívější ubytování. Mix se hraje tak, že na hřišti musí být neustále 3 kluci a dvě holky, tím mají nominované holky v podstatě zajištěno dostatek herních minut. Do Žďáru bude doprava stoprocentně individuálním prosím počítejte s tím, že se budete muset domluvit a zajistit dostatečný počet aut, tak aby se na místo dostali všechny děti. Konec bude cca kolem 15.00-16.00, poté si můžete děti zase odvézt.
Všechny hráče prosím dovybavte klubovým stejným oblečením. Doporučuji mikinu klokanku, tu má většina. Samozřejmostí je černé triko, které budou mít holky přes dres při rozcvičení při každém zápase.  Stejně tak budou na hru mít všechny černé či bílé klubové podkolenky. Jsou k dispozici na baru v Jenči. Toto není můj výmysl, v pravidlech ČBF je jednotné oblečení včetně doplňků, pokud tomu tak není, může rozhodčí nepustit hráčku do zápasu.
Prosím o zabezpečení účasti na všech trénincích, které pro tuto skupinu vypíšeme. Dám vědět nejpozději do zítra do večera. Nezbývá nám mnoho času a máme co dopilovat. Pokud uděláme o víkendu nějaký jednodenní kempík, budete mít info s dostatečným předstihem, aby jste si mohli udělat čas. Už teď vás ale prosím o účast všech na tréninku ve středu 3.4. na Dědině, musíme udělat společnou fotku účastníků, kterou musím zaslat co nejdříve pořadateli. Všichni sebou budou mít své černé Tygří triko ze soustředění.
Všechny sebou budou potřebovat buďto pas, nebo OP a v případě že ani jedno nemají ověřený Rodný list. Bez těchto dokladů nenechá delegát hráče na NF nastoupit.
Teď to nejzásadnější, pokud někdo z níže nominovaných dívek i kluků nemá o účast zájem, napište mi obratem a já doplním jeho místo někým jiným.
Další info budu dávat postupně na stránky a posílat mailem.

Nominace MIX: Bělohradský, Kanda, Kuna, Podrazil, Novák, Novotný, Valenta, Zahořík, Žák, Horynová, Kadaníková, Kousalíková, Pokorná, Rumlová, Sedláčková, Tušlová
Dub
Šmoulinka v Dubči – kluci 2009 v Sokol Dubeč
Dub 28 celý den

Další šmoulinku odehrají kluci 2009. Turnaj se hraje v Dubči. Sraz všech je na adrese Starodubečská 413, Dubeč v 9.15. Konec cca kolem 15.00.

Nominace: Svárovský, Dvořák, Řezníček, Janda, Keller, Hodboď, Bureš, Korb, ElKarib, Mikula, Blabolil, Rott, Berbier, Vašina, Popelka, Sam, Peška, Pauch

Prosím o potvrzení účasti!!!!

Kvě
Šmoulinka v Říčanech v Říčany